O nás

o aplikaci Czech Taxes online

Aplikace CzechTaxesOnline byla vytvořena kvalifikovanými, českými účetními tak, aby byla snadno použitelná, naprosto přesná, vždy aktuální dle nejnovějších daňových zákonů, a je tak zárukou správné kalkulace.

Navíc byla webová stránka vytvořena profesionálními programátory, aby se zajistila bezpečnost vašich informací, CzechTaxesOnline nikdy nesdílí vaše data.

Odpovíte na jednoduché otázky o vašem životě, příjmu, a dalších, a my vše spočítáme za vás. Jakmile budete hotovi, jednoduše vytiskněte své daňové přiznání a postupujte krok za krokem podle našeho návodu, jak přiznání podepsat a odeslat.

Všechny nezbytné formuláře jsou zahrnuty v tomto daňovém přiznání, takže budete mít vše, co budete potřebovat, na jednom místě.

Stránky CzechTaxesOnline jsou navrženy tak, aby maximalizovaly váš přeplatek na dani, anebo minimalizovaly částku, kterou musíte zaplatit. Za přiznání nezaplatíte, dokud nebude hotové a vy se definitivně nerozhodnete ho podat.


Pokud byste měli v průběhu vyplňování jakýkoliv dotaz, můžete kontaktovat naši podporu prostřednictvím emailu: info@czechtaxesonline.cz.